Zabezpečení vozidel

díky našemu zabezpečení vozidel můžete být v klidu a ušetříte na pojištění

Zabezpečení vozidel

Jak vybrat zabezpečení vozidel?

Dle statistik, které udává Ministerstvo vnitra České republiky, je v ČR každých 40 minut ukradeno jedno vozidlo. Denně to je 35 vozidel a průměrně 1050 ukradených vozidel za měsíc. Nechcete aby se do těchto statistik zařadilo i Vaše auto? V tom případě věnujte pozornost zabezpečení vozidel! V současné době je na trhu mnoho typů zabezpečení vozidel a těžko se tedy vybírá to správné. Nejúčinnější je GPS zabezpečení vozidel ale i zde je potřeba dát pozor při výběru, protože pokud není doplněné o možnost rádiového dohledání tak lze signál GPS a GSM snadno zarušit. Na této stránce Vám poradíme jak vybrat vhodný systém zabezpečení vozidel. Pokud nechcete číst dlouhý text, tak využijte náš kontaktní formulář a my Vám zdarma pomůžeme vybrat optimální systém zabezpečení vozidel přímo pro Vaše auto a Vaši situaci.

kalkulace kontaktní formulář

Výběr ze dvou systémů pro zabezpečení vozidel

Pro zabezpečení vozidel máme 2 systémy, které vychází ze systému pro sledování vozidel. Budete tak mít dostupné všechny funkce pro sledování vozidel včetně elektronické knihy jízd. Ty jsou samozřejmě doplněné o funkce pro zabezpečení vozidel.

Zabezpečení vozidel pomocí služby ONI Sledování PLUS

Pro zabezpečení vozidel pomocí služby ONI Sledování PLUS se používá standardní sledovací jednotka doplněná o funkci vyhodnocování náklonu a akcelerace vozidla. Vyhodnocuje tak a hlásí formou SMS tyto události:

  • krádež kol
  • odtažení vozidla
  • náraz na parkovišti
  • havárie vozidla

Zabezpečení vozidel pomocí služby ONI Střežení

Oni Střežení je zabezpečení vozidel pomocí speciálních jednotek. Tyto jednotky obsahují čidla pro detekci krádeže vozidla. Zároveň jsou vybavené GPS přijímačem, GSM modemem a rádiovým vysílačem. O zabezpečení vozidel se stará NON-STOP dispečink, který Vaše vozidlo střeží. Pokud dojde ke krádeži, lze vozidlo dohledat následujícími metodami:

  • pomocí GPS souřadnic
  • pomocí funkce T-Mobile locator
  • pomocí rádiového vyhledávání

Mechanické zabezpečení vozidel vs. elektronické zabezpečení vozidel

Mezi mechanické zabezpečení vozidel patří například zamykání zpátečky. Je to nepochybně účinné zabezpečení vozidel, ale pokud jej zloděj objeví a překoná, tak se auto už těžko nalezne. Oproti tomu GPS sledování nebo střežení, což patří do elektronického zabezpečení vozidel Vám umožní případné pokrádežové dohledání vozidla. Ideální varianta samozřejmě je kombinace obou zmíněných systémů zabezpečení vozidel.

Tento systém zabezpečení vozidel je odolný proti GPS i GSM rušičkám a patří tak ke špičce na českém trhu.

Chcete udělat cenovou nabídku na zabezpečení vozidel?

Zujalo Vás zabezpečení vozidel pomocí GPS? Pokud ano, tak nám zavolejte, nebo pošlete na e-mail Vaše požadavky. Můžete k tomu také využít náš kontaktní formulář. My Vám pak obrtem pošleme cenovou kalkulaci zabezpečení vozidel.

kontaktní formulář