Střežení vozidel

díky střežení vozidel budete klidní, ať parkujete kdekoli

Buildings

Služba střežení vozidel zabrání ukradení Vašeho auta

ONI Střežení vozidel je služba, kdy je pomocí GPS a GSM jednotky, skrytě nainstalované ve Vašem vozidle, dispečinkem střeženo Vaše vozidlo. Tento dispečink funguje NON-stop a střežení vašeho vozidla tak funguje neustále.

zapůjčit sledování zdarma kalkulace kontaktní formulář

Co nabízí služba ONI střežení vozidel

Služba ONI Střežení vozidel umožňuje sledování vozidel a tvorbu elektronické knihy jízd stejně jako základní služba ONI Sledování vozidel. Kromě toho ale umožňuje detekci těchto poplachových událostí:

  • nastartování bez předchozí identifikace čipem
  • krádež kol
  • odtažení vozidla
  • havárie vozidla

Hlavní výhoda jednotky ONI Střežení vozidel

Hlavní výhodou služby ONI Střežení vozidel je to, že toto zařízení umí detekovat krádež vozidla a je odolné proti GPS a GSM rušičkám. Tyto jednotky musí být instalované se zařízením pro identifikaci řidiče pomocí čipu. Pokud se řidič neidentifikuje, tak je to vyhodnocené jako krádež vozidla. Zároveň jsou vybavené GPS přijímačem, GSM modemem a rádiovým vysílačem. O střežení vozidel se stará NON-STOP dispečink, který Vaše vozidlo střeží. Pokud dojde ke krádeži, je ihned vyvolán poplach. Dispečink Vás bude kontaktovat na dvou, Vámi určených, telefonních číslech a pokud potvrdíte, že jde o poplach, tak je vysílá zásahové vozidlo. Zásahová skupina může Vaše vozidlo dohledat následujícími metodami:

  • pomocí GPS souřadnic
  • pomocí funkce T-Mobile locator
  • pomocí rádiového vyhledávání

ONI střežení vozidel 100% šance na vrácení vozidla majiteli

ONI střežení vozidel je jeden ze dvou takových systémů na českém trhu, které jsou odolné proti GPS a GSM rušičkám právě díky možnosti rádiového dohledání. Díky tomu zatím všechna ukradená vozidla se systémem ONI Střežení vozidel byla vrácena majiteli.

Systém ONI Střežení vozidel tak díky odolnosti proti GPS i GSM rušičkám patří ke špičce na českém trhu.

Chcete udělat cenovou nabídku na střežení vozidel?

Zujalo Vás střežení vozidel pomocí GPS? Máte nějaké otázky, nebo potřebujete poradit? Zavolejte nám, nebo pošlete na e-mail Vaše požadavky. Můžete k tomu také využít náš kontaktní formulář. Rádi Vám poradíme nebo vypracujeme nezávaznou kalkulaci na střežení vozidel.

kontaktní formulář