Sledování vozidel

Nenechte se odbýt zasláním kalkulace na sledování vozidel

sledování vozidel

Mnoho firem, které nabízí sledování vozidel, pracují tak, že pošlou nabídku na základě poptávky e-mailem a podobně vyřeší i celý prodej zařízení pro sledování vozidel. Jiní se snaží prodávat po telefonu. Je to jednoduché a nenákladné, nemusí nikam jezdit a z pohodlí kanceláře uzavřou obchod. Chcete raději profesionální přístup?.

Sledování vozidel po e-mailu a telefonu prodávat nelze

Ani jedno z toho není způsob, jak by se sledování vozidel dalo prodávat. Možná je to cesta k prodeji co největšího počtu sledovacích jednotek, ale rozhodně to není profesionální přístup v tomto oboru. Často to končí tím, že zákazník má sledovaná vozidla, ale není spokojen, protože mu sledování nepřináší to, co očekával. Pokud chcete systém, který Vám opravdu přinese nejen očekávané úspory, ale i mnohem více než jste čekali, čtěte dále.

Pomáháme Vám ušetřit peníze, sledování vozidel je pouze nástroj

Naším cílem je pomoci Vám ušetřit co nejvíce z peněz, které platíte za vozidla. Často jde ale i o mzdy, které jsou vyplácené za čas, během kterého zaměstnanec nebyl v místě, kde měl vykonávat práci. Zažili jsme i to, že klient, který má 3 vozidla a 7 zaměstnanců na montážích v terénu, ušetřil za první měsíc 40 tis. Kč. Ptáte se, jak je to možné? Ukážeme Vám, kde všude mohou vaše peníze unikat, navrhneme systém sledování vozidel přesně podle Vašich potřeb a samozřejmě Vám s jeho pomocí ušetříme co nejvíce peněz.

Zdarma Vám půjčíme sledování vozidel na vyzkoušení

Pokud máte vozový park a chcete výrazně snížit výdaje ve firmě, pomocí našehokontaktního formuláře si můžete objednat nezávaznou konzultaci, která je zdarma a při které Vám i zdarma zapůjčíme systém pro sledování vozidel, abyste si jej sami mohli vyzkoušet.

sledovani-aut-zabezpeceni-vozidel-pujceni.jpg, 15kB
sledování aut - auto s bobikou

info@sledovani-aut.eu

+420 723 739 130

kontaktní formulář


pozadi-obsah.jpg, 829B