Garážová vrata s elektrickým pohonem

Garážová vrata s elektrickým pohonem

V současné době většina majitelů vybavuje svá garážová vrata elektrickým pohonem včetně dálkového ovládání. Důvodem není jen přitažlivé pohodlí, ale i nezbytná bezpečnost. Elektrický pohon má dvě základní části – těleso motoru a pohonnou řemenici. Podle zvoleného materiálu řemenice se pohony liší v životnosti a hlučnosti. Levnější výrobky mají místo řemenice ocelový řetěz, pohon je tak hlučnější. O třídu vyšší pohony mají řetěz plastový, který snižuje hlučnost, ale životnost je kratší. Nejlepší elektrické pohony jsou vybavené řemenicí ze speciální tkaniny s nastavenými plastovými články, tento materiál garantuje velmi tichý chod a je téměř nezničitelný. Pro výběr správného typu pohonu je určující model vrat, jakým způsobem se garážová vrata otvírají, dále jejich velikost a hmotnost. Garážová vrata Wane Dalton, typ 9700 přivítají především majitelé vesnických nebo historických domů. Garážová vrata 9700 se totiž vkusně přizpůsobí danému objektu. Jiné řešení budou vyžadovat garážová vrata sekční, rolovací, výklopná, posuvná nebo křídlová. Ideální je využít profesionálních služeb odborné firmy, která vám dodávku elektrického pohonu kompletně zajistí včetně pozáručního servisu. Takovou firmou je i internetový obchod www.eko-domov.cz, kde můžete vrata nejen koupit za velmi dostupnou cenu.

AKCE – BEZKONKURENČNÍ CENA

Jmenovaný internetový obchod v současné době zařadil do prodeje garážová vrata 9100 Comfort v provedení ZLATÝ DUB za bezkonkurenční cenu. Vrata o rozměru 2400x2000 až 2500x2125 stojí včetně elektrického pohonu 16 860,- Kč bez DPH.

Dostupné pohony www.eko-domov.cz

Podle rozměru garážových vrat (celkové hmotnosti) jsou dodávány tři základní typy pohonů sekčních garážových vrat o výkonu od 85 do 180 W. Pohon garážových vrat Push&Pull - Výkon 85 W, Pohon garážových vrat Lift Master LM 800 WD - 125 W a Pohon garážových vrat Lift Master LM 1000 - 180 W.

sledování aut - auto s bobikou

info@sledovani-aut.eu

+420 723 739 130

kontaktní formulář


pozadi-obsah.jpg, 829B